Podróże to nasza pasja

Zwiedzanie świata rozszerza naszą perspektywę. Poznając nowych ludzi w różnych częściach świata możemy doświadczyć nowej kultury, zobaczyć jak toczy się codzienne życie w innej części świata.

Podróżując mamy możliwość porównania swojego rytmu życia i swoich zachowań do kultury innego Państwa.

To niesamowite doświadczenie, dzięki któremu otwieramy nasze oczy. Na nowe doznania. Na nowe doświadczenia.

To idealna możliwość, aby docenić swoje życie lub zmienić, jeśli do tej pory nie miało się odwagi.

To oczekiwanie z niecierpliwością, aż znowu spakujemy walizkę, pojedziemy na lotnisko i wyruszymy w drogę. Kiedy nasi najbliżsi policzą w ilu państwach jesteśmy w ciągu roku i uświadomią, że więcej to nas nie ma w domu niż jesteśmy, to… nasze oczy nabierają innego koloru, a w głowie pojawia się myśl „To za mało, dam radę więcej”. Oczywiście te słowa nie mogłyby zostać wypowiedziane na głos, no bo przecież nie mielibyśmy już gdzie wracać..

Chcemy ludziom pokazywać świat. Chcemy OTWORZYĆ OCZY każdemu podróżnikowi i zaszczepić w nich pasję do poznawania nowych kultur. Albo chociaż uświadomić każdemu, że każdy na świecie żyje inaczej. Dlatego trzeba być wdzięcznym za to co się ma.
Uwielbiamy duże projekty incentive, których logistyką nie powstydziłby się sam dyrektor białych busów dowożących żółte paczki do skrzynek pocztowych stojących prawie na każdym osiedlu. Kochamy także te mniejsze, dzięki którym małymi krokami ludzie mogą zarazić się od nas pasją do odkrywania nieznanego. To jak pstrykanie folią bąbelkową, ba, a nawet jedzenie słonecznika – nie dasz rady przestać na jednym! To wciąga jak odkurzacz.

 

A co najważniejsze? Nikt nie pracuje tu z przypadku i nikogo nie uwiązaliśmy do kaloryfera – każdy z nas kocha to co robi! To nie duża firma, która wkłada serce w każdy wyjazd i podchodzi kreatywnie do wszystkich programów incentive. Badamy potrzeby, sprawdzamy budżet, rozmawiamy i tworzymy piękną historię.
Podróże to wspomnienia, które zostają na lata, więc każdy szczegół powinien być dopieszczony.
Restauracje w środku lasu, upominki pozostające na lata, niezwykłe atrakcje, piękne zabytki czy malownicze plaże - to punkty na liście programu, które tworzą niezapomnianą całość.
No i oczywiście ta cudowna i niezawodna obsługa na miejscu!

Na co czekać? Napisz do nas i porozmawiajmy o tym, czego poszukujesz lub potrzebujesz.

 

Przejdź do formularza kontaktowego

Blog podróżnika

Archiwum